Nejznámější bytosti 1

25. října 2016 v 17:40
Ahojky všem co by si náhodou přečetli můj blog Usmívající se. Rozhodla jsem se, že si vytvořim blog, ve kterém by byla všechna mýtická stvoření co znám. Rozhodla jsem se pro tohle téma, protože je neobvyklé a jen tak někde blog na tohle téma nenajdete. Takže nejspíš začnu těmi nejznámějšími bytostmi.

Nejspíše všichni známe upíry říká se, že to jsou noční tvorové, ale v dnešní době bůh ví. Do dnešní doby se mohly natolik vyvinout, že se mohou skrývat mezi námi aniž byhom něco tušili. Můžou chodit na světlo, umějí se ovládat, májí normální práci jako většina lidí, nebo studují ve škole. Mohli si dokonce zvyknout jíst lidské jídlo. Mohou někteří upíři vypadat jako gotici/gotičky. Pak tu jsou poloupíři. Je to člověk a zároveň upír. Když se narodí upír tak např. v 16 let se buď stane upírem a nebo zemře, protože lidské buňky odumřou a nahradí je upíří, ale jen v tom případě, když se tělo nebude bránit upířím buňkám. Z člověka se může stát poloupír a nebo upír, záleží jak dlouho z vás upír bude pít krev. Ale pozor je veliký rozdíl mezi upírem a vampírem. Upír se dokáže ovládat, ale vampír zabije všechno co uvidí a je to nepřítel upíra. Pak tu máme Houndy. To je další druh upírů. Je to mírumilovný a bojovný druh. Nejčastěji žijí v lesích. Jsou svázáni s přírodou. A přátelí se s vlky, nemyslím zrovna vlkodlaky, ale ty obyčejný, s kterými jsme se někteří z nás setkali. V jejich lidu je i šaman nebo šamanka. Podobně jako u indiánů. Pak jsou tu upíři s královskou krví a říká se jim Královská upíří rodina.

Na druhém místě se nachází vlkodlak/werewolf. Ne vždy se při úplňku vlkodlak neovládá. Někteří se při úplňku dokáží ovládat pomocí opory, kterou najdou hluboko v sobě. Může to být vzpomínka, vztek, strach, říkanka. Já osobně znám 2 říkanky a to za 1.: Alfa Beta Omega. Musí to opakovat stále dokola až do té doby kdy už ví, že je klidný a má to podkontrolou. To samé platí u 2. říkanky. 2.: Které tři věci nelze schovat? Slunce Měsíc Pravda. Jsou různé druhy vlkodlaka. 1.Omega- Vlkodlak bez smečky, je to velmi pro ně nebezečné, protože je pak pro lovce lehčí je chytit a zabít. 2. Beta- Vlkodlakem se může stát člověk tak,že ho pokouše Alfa. Beta je člen smečky. Z bety se může stát jak omega tak alfa. 3. Alfa je vůdce smečky a z alfy se může stát beta i omega. Jsou 2 způsoby jak se může stát beta alfou. Za 1. Beta zabije alfu a tím získá jeho moc. Za 2. Stane se pravou alfou díky síli své vůle. A pak tu máme ještě pravého vlkodlaka je to druh vlkodlaka, který se umí přeměnit ve vlka. Nebudeme mít jenom drápy a obličej s ušima a zuby přeměněný, ale promění se ve vlka. Tímpádem může vypadat jako vlk obecní atd. Nejčastěji za ním chodí ostatní vlkodlaci z důvodu pomoci, ochrany, rady. Nemusí to být jenom vlkodlak, ale může to být i v ženském pohlaví a té se říká vlčice.

Na 3. místě je hybrid. Je to upír a vlkodlak dohromady. Má větší sílu. Má smečku vlkodlaků a rodinu upírů. Neovlivňuje ho úplněk. A o hybridech po pravdě toho moc nevim. Lovci je také loví. Hybridi se málokde vyskytují. Moc jich totiž není. Vypadají jako normální lidé.

Na 4. místě je čarodějka/čaroděj. Ti se na zemi objevují už několik set let a několik století. Ale jestli skutečně existovali to můžeme jenom hádat. Podle církve ano a podle některých lidí ne. Čarodějky umí kouzlit a někteří mohli přežít až do teď, ale skrývají své schopnosti. Nejčastěji využívají moc bylinek a lektvarů a tím zrovna nemyslim nápoj lásky :)Hadí vesnice Le Mat (lektvary z plazů)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama